książka,  literatura obyczajowa i romans

35# PRZEDPREMIEROWO „Nie opuszczasz Mnie” Julie Kenner

„Nie opuszczasz Mnie”
Julie Kenner
Cykl: Trylogia Stark International (tom 3)
Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2016-06-30

OPIS FABUŁY:
Tom 3 trylogii Stark International – równie zmysłowa kontynuacja bestsellerowej Trylogii Starka

Sylvia Brooks – asystentka Damiena Starka z Trylogii Starka i Jackson Steele – architekt światowej sławy. Kiedyś byli parą. Spotkali się znów i znów są razem.
Pragną się bez opamiętania. Obydwoje mają tajemnice, które odcisnęły się na ich życiu. Próbują o nich zapomnieć, uciekając w namiętne spełnienie…
Jednak przeszłość ich odnajduje, a Jackson musi walczyć o siebie i wszystko, co osiągnął. Sylvia może wybrać: odejść czy stanąć przy nim i walczyć o niego i ich miłość…
MOJA OCENA:

Sylvia i Jackson robią wszystko, aby przetrwać burzę, ale czasami jest to po prostu zbyt wiele. Zdarza się, że bez względu na to, jak bardzo się kochają to najlepiej pokonać swoje demony samemu.

Opowiedziana z punktu widzenia Sylvii, przez co oddajemy się całkowicie książce. Dodatkami jest perspektywa trzeciej osoby.

Nie chcę się rozpisywać o fabule, ponieważ mogę za dużo zdradzić. Te wydarzenia są kluczowe, a co to byłaby zabawa, gdybym wszystko Wam opisała??


Odzyskuję przytomność,a wraz z nią zalewa mnie fala wspomnień, przez które najchętniej znów pogrążyłabym się w niebycie. Bo żaden koszmar, jaki mógłby zrodzić mi się w głowie, nie będzie gorszy od tej nieubłaganej rzeczywistości, która mnie otacza.Bohaterowie są mimo wszystko uzależnieni od siebie, mimo osobistych spraw, mimo swoich lęków i budowania muru między sobą, próbują zawalczyć o siebie i swoje szczęście.

Jackson ma obsesję na punkcie Sylvii, nieposkromiony temperament, silny popęd seksualny. Mężczyzna znajdzie się w stanie ciągłego pobudzenia, gdy świat zaczyna walić mu się na głowę. Przecież tylko to zna. Jego życie się rozpada, a on walczy, aby zachować dwie najważniejsze osoby w jego życiu.

Ale jest przecież czymś znacznie więcej. Jest moją siłą i czułością, podporą i ucieczką. Jest mężczyzną, który zabarwił moje dni i rozświetlił noce. Jackson Steele. Mężczyzna, którego kocham. Mężczyzna,którego kiedyś próbowałam w swej głupocie zostawić.Mężczyzna, który mnie złapał, a potem przepędził moje demony i tym samym zdobył moje serce.To właśnie te demony doprowadziły nas tu, gdzie dzisiaj jesteśmy.


Sceny seksu są liczne, powtarzające się, prowokacyjne i intensywne. Bohaterowie używają go jak środka na swoje problemy, na pogrzebaniu swoich emocji. Mocny, wyrazisty język autorki nie pozostawia wątpliwości. Romans jest bardzo silny, intrygi, tajemnice, konflikty z postaciami drugoplanowymi.

„Nie opuszczasz mnie” koncentruje się na kwestii dysfunkcyjnych rodzin i jego skutkach. Czasem nie możemy „pozbyć” się przeszłości, ale zawsze jest szansa na lepszą przyszłość.

Jesteś czymś znacznie więcej. Jesteś moim życiem, Syl. Moją krwią. Jesteś jedyną osobą,która może mnie złamać i jedyną, która może mnie ocalić. A w tej chwili potrzebuję cię bardziej niż powietrza.


Ta historia ma całą pasję, miłość, ciepło, prowokacyjny seks. Jeśli nie czytaliście dwóch poprzednich książek, to musicie nadrobić. Ten tom rozwiewa wszystkie wątpliwości. Wciąga, uzależnia, pobudza. 

Czytałam poprzednią serię „TRYLOGIĘ STARKA” i sama nie wiem, która mi się bardziej podobała. Niby podobne, a jednak czymś się różnią…

Musicie przeczytać sami, przekonać się i dać mi znać.


– Czy to u każdego tak działa? – pytam.

– Ta intensywność.To poczucie, że mogłabym uschnąć, jeżeli cię

zaraz nie dotknę. – Odchylam głowę i patrzę mu w oczy. –

Wiesz, o co mi chodzi, prawda?

 DZIĘKUJĘ WYDAWNICTWU AMBER ZA MOŻLIWOŚĆ PRZECZYTANIA KSIĄŻKI.


Polecam serdecznie.

Tutaj możecie przeczytać fragment <klik>

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *