cała ja. Augusta Docher
książka,  literatura obyczajowa i romans

“Cała ja” Augusta Docher

 

Zanim zacznę, muszę napisać Wam. Ta książka ma niesamowitą okładkę! Normalnie jakbym miała czyjąś fotografię!

 

Cała ja
Augusta Docher
Wydawnictwo Znak Literanova (OMGBooks)

Na wstępie muszę zaznaczyć, że “Cała ja” jest najlepszą książką (autorki) którą przeczytałam!

Postanowiłam, że od dzisiaj będę od razu kopiować (robić zdjęcie) opisu książki. Wiem, że idę na łatwiznę. Niestety największym problemem przy pisaniu opinii, jest przybliżenie Tobie fabuły. Nie piszę, że przy każdej książce, to zrobię, ale zobaczymy jak to wyjdzie.

Czasami nie ma się nic do powiedzenia, a czasem słów jest za dużo.

Więc, co do samych postaci. To brawo! Jestem pod wielkim wrażeniem ich osobowości i dynamiki. Oni są tak różni, że to naprawdę czuć. Możesz trochę utożsamiać się z którymś. Każda osoba w tej powieści ma inny bagaż doświadczeń. I to było piękne, w poprzedniej książce autorki wszystko również było, ale. Ale właśnie nie mogłam do końca poczuć ich emocji. “Cała ja” jest zapełniona emocjami, naszpikowana wszystkim! Historia, która mogłaby dziać się obok Ciebie.  Wciąga i nie chce się jej odłożyć. Konflikt, problemy i tajemnice w tej książce są mocno zaakcentowane! W połączeniu z lekkością i przyjemnym czytaniem to strzał w dziesiątkę. Naprawdę tę książkę mogłabym cały czas chwalić. Nie mam do czego się przyczepić. Jedynie zostaje pogratulować autorce.

Niby dwie pary, na pozór nic nie łączy. A jednak stanie się coś, co przybliży je do siebie i zaskoczy Ciebie. To tak jakby autorka miała pewien plan, a reszta? Sama się potoczyła. Mimo wielu trudności i sprzeczności między bohaterami, los ma dla nich plan.

Można kochać bez wzajemności, ale jednostronna przyjaźń raczej się nie zdarza.

Wow, wow i jeszcze raz brawo. Naprawdę książka niby lekko napisana, ale porusza trudne tematy. “Cała ja” to idealna książka na wakacje. Czekam na więcej takich emocji!

Dziękuję za możliwość przeczytania:

 

Pozdrawiam,

Marlena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *