until lilly, editio red
literatura obyczajowa i romans

“Until Lilly” Aurora Rose Reynolds

 

Po spotkaniu z Until November i Until Trevor czas na Lilly. Jeśli masz już za sobą UT to wiesz, że Cash zostanie ojcem.
Książka zaczyna się od ukazania ich związku, aż do dramatycznego zakończenia go. Mężczyzna zrywa z Lilly w dość brutalny sposób (jeden z najgorszych). Załamana dziewczyna dowiaduje się, że jest również w ciąży. Postanawia wychować dziecko sama.

Kolejny rozdział zaczyna się od spotkania głównych bohaterów (po paru latach), ale ze swoimi dziećmi. Mężczyzna widzi swoją ukochaną z małą dziewczynką. Jak domyślasz się, jestem jego. No i tutaj już się przyczepię. Jestem zła, wściekła na Lilly. Okazała zero złości, żadnych jakiś emocji! No sorry, no. Ja na jej miejscu wygarnęłabym, wyzwała, a później MOŻE go wysłuchała. No, ale trzeba byłoby się trochę wykazać. Mniejsza z tym już. On chciał porozmawiać, w sumie to nie. On oznajmił jej, jak będą żyli.

Mam wrażenie, że ta książka pisana była z większym zaangażowaniem, ale i jest bardziej przemyślana. Tutaj dostaniesz więcej emocji niż we wcześniejszych. Gorycz, problemy, jego była, syn i jego rodzina, tutaj autorka bardziej się postarała. Jest większy szok!

Język, jak i styl autorki się poprawił. Oczywiście tę historię również szybko się czyta. Z dwoma urwisami będzie zajęcie.

Cash w tej części jest bardziej opiekuńczy, zaborczych, ale inny niż jego bracia. On patrzy na przyszłość z innej perspektywy. Jest niesamowitym ojcem, ale i partnerem. Co, do samej Lilly mam mieszane uczucia. Niby ma charakter, ale taki stonowany. Podobała mi się relacja między macochą, a synem Casha. Ona nie próbowała w żaden sposób wymusić na nim bycia matką. Nie odgrywała jakiejś kochanej mamusi, ani nic. Tym ujęła moje serducho. Liczyła się ze zdaniem urwisów.

Cóż ja mogę wspomnieć jeszcze o Nico. No, drogi czytelniku, jeśli autorka szalała tutaj, to muszę przeczytać kolejną. A Tobie również polecam braci Mayson. Dziękuję za możliwość przeczytania:

 

Until Lilly
Aurora Rose Reynolds
Cykl: Until -tom 3

Seria: Editio Red

Jeden Komentarz

  • Małgorzata Sk.

    Nie czytałam jeszcze wcześniejszych części, ale mam w planach to zmienić. Nie wiem jednak kiedy, bo naczytałam się sporo sprzecznych opinii i jakoś moja chęć przygasła. Jednak chcę sama się przekonać jak to jest z tymi książkami, bo przecież mnie akurat mogą się spodobać 🙂 A na powyższą część mam największą ochotę, bo bardzo lubię dzieciaki w książkach 😀 Zawsze mnie rozczulają 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *