dark erotic

“Łzy Tess” Pepper Winters

 

Potwory odnajdują się wzajemnie w ciemności

“Łzy Tess” od Pepper Winters to kolejna nowość WYDAWNICTWA KOBIECEGO. Książka przypisana jest do gatunku dark erotic. Pierwszy tom mrocznej serii, w której pożądanie miesza się ze strachem.

Dwudziestoletnia Tess Snow prowadzi spokojne życie. Jest o krok od rozpoczęcia kariery na rynku nieruchomości, a jej chłopak to idealna mieszanka czułości i odpowiedzialności. Aby świętować ich drugą rocznicę, Brax robi jej niespodziankę i zabiera na wycieczkę do Meksyku.

Romantyczne plaże, gorący seks i świetna zabawa — tego spodziewa się Tess. Dziewczyna nie wie, że zostanie uprowadzona, odurzona narkotykami i sprzedana. Siłą wepchnięto ją w mroczny świat prostytucji i zdegradowano do roli zabawki. Jej nowy pan, tajemniczy Q, nie lubi się dzielić.

Czy Brax odnajdzie i uratuje Tess, zanim jej nowy właściciel całkowicie ją zniszczy? Czy dziewczyna odnajdzie w sobie siłę, aby walczyć o swoje bezpieczeństwo i wolność?

 

Tak jak wspomniałam już wcześniej postanowiłam iść na łatwiznę. Niestety czasem, aby przybliżyć  Tobie fabułę powieści za bardzo się rozpisuję. Teraz będę pisała to, co jest na okładce.

Q staje się kupcem dziewczyny. Jest bardzo tajemniczy, władczy, ale ukrywa pewien sekret. Nie jest postacią, gdzie pod wpływem relacji z Tess stanie się innym mężczyzną. Nie ma tutaj na, co liczyć. Jest zły i straszny do szpiku kości. Ale to jakim jest potworem znajdziesz już pod koniec książki. Niby typowy samcem alfa, ale otacza go jakaś dziwna aura. Taka gdzie chciałoby się sprawdzić jego granicę. I oczywiście Tess do tego dąży. Będzie chciała złamać go, pod każdym względem. Tess zostaje wplątana w okrutny mroczny świat. Zło jest przyjemnością i niebezpieczną walką o życie. Q jest Francuzem, na oko może mieć 28 lat. Choć odniosłam wrażenie, że jest o wiele starszy. Bogaty, miał dość specyficzne dzieciństwo. Ale nie jest ono dość mocno akcentowane na początku. Pod koniec książki (w epilogu, jego perspektywa) zostaną odkryte wszystkie karty.

Mężczyzna, który sprawi, że piekło stanie się rzeczywistością. A niebo stanie otworem tylko dla idealnej niewolnicy.

Relacja między nimi jest chora, ale i intensywna. Nie wiem czy to, co łączyło Caleba i Liv takie było. Autorka nie pokazuje nam romantyzmu. Tess i Q są mrocznymi postaciami, każdy z nich odkrywa potrzeby swojej “gorszej” strony. Mają swoje demony. To było perfekcyjne w każdym zdaniu. Świetnie ukazana zmiana ich charakterów, ale nie zdradzę czy na dobre czy złe.

Cała historia zaangażuje ciebie, dojdziesz do pewnych sytuacji, które zdają się być szokujące (nawet dla mnie).
I jedną z nich będzie dotyczyła nożyczek. Tak naprawdę w tym momencie, już wszystko zostaje wyjaśnione. To o, co walczy ona. I to czego on tak naprawdę pragnie. Autorka tak stworzyła historię, że zmusza do dalszego czytania. Wywołuje napięcie i ciekawość.  Miejscami jest nieprzewidywalna, choć brakowało mi trochę więcej akcji? Dramatyzmu. Tutaj wszystko skupione jest bardziej na ich relacji, i walkę między nimi. Walkę, którą uwielbiałam, chemię między nimi doprowadzała mnie do szału. Zrozumiałam go nawet wtedy gdy był złośliwy i sadystyczny.

Nie muszę chyba wspominać jak wyglądał ich seks, prawda? To się w głowie nie mieści, czego oboje chcieli. Dosłownie trafił swój na swego!

Moja determinacja słabnie, wyrzuty sumienia są mniejsze, moja żądza przytłacza.
Nie jestem odpowiedzialny za twój los, prowokujesz mnie, budzisz mnie, podniecasz.
Mój język łaknie twojej krwi, moje serce żąda bólu.
Strach jest moja wizytówką i mam nadzieję wzbudzić twój lęk.

“Łzy Tess” nie jest opowieścią o rodzącej się miłości. To walka o swoje pragnienia i swoją część dominacji/uległości. To walka o przekraczanie swoich granic. Książka pełna napięcia, nie tylko seksualnego. Intrygi, władza i ukryte uczucia staną się wyższym celem. Zobaczysz zmianę kobiety, z przerażonej bezsilnej w zaciętą wojowniczkę. Zobaczysz o, co tak naprawdę będzie walka. Wspomnę również jej zadziorność i charakter. W czasie porwania i przetrzymywania nie dała się złamać. Walczyła jak lwica, gdzie inne “pogodziły” się ze swoim losem. Tess była twardą babką i kibicowałam jej na każdym kroku.

-Chcę twojej troski. obietnicy, że podzielisz się ze mną życiem i nie odetniesz ode mnie. Chcę wiedzieć kim jest Quincy. Chcę należeć do Q. Chcę być ze sobą szczera i wiedzieć, że coś dla ciebie znaczę. Masz to w sobie, Q? Chcesz się o mnie zatroszczyć, bym mogła dać ci to, czego potrzebujesz?
-Prosisz o rzecz niemożliwą. Prosisz bym cię kochał

Książka przeznaczona dla dorosłych czytelników. Dla osób, które mają otwarte umysły i nie przeszkadzają im drastyczne i brutalne sceny.

Czekam na kontynuację z niecierpliwością i dziękuję za możliwość przeczytania:

logo wydawnictwo kobiece

 

19 komentarzy

 • Książki Czytamy

  Niby nie przepadam za erotykami, ale ten wydaje się dobrym materiałem do badań przy pisaniu jednago z moich projektów. Pamiętasz dawałem kiedyś jego kawałek na blogu. Jeśli nie zapomnę o niej to poznam bliżej jej zawartość 😉

  Pozdrawiam

 • Weronika

  Erotyki to nie moja bajka, ale genialnie zachęcasz do czytania recenzowanych książek!

 • Magda

  Bardzo ciekawy opis, książka ląduje na mojej liście książek do przeczytania!

 • Ewa Smaś

  U mnie odpada na samym wstępie. Nie lubię i nie czytam takich książek xd

  Pozdrawiam!

 • Joanna

  Aktualnie nie szukam takiego połączenia gatunków choć wiem, że wie wielu wiernych fanów. A raczej fanek 😉

 • Dominika D.

  Nigdy nie czytałam książki w takiej tematyce, ale fabularnie wydaje się ciekawa.

 • Patrissa

  Intrugują mnie zwłaszcza te brutalne sceny. Czekam na ksiażkę, która mną wstrząśnie.

 • Przystanek Książka

  Bardzo przypomina mi książkę ”Ktoś mnie obserwuje” od wyd. Jaguar…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *