diy,  wyzwania

Nowe wyzwania. Czyli mam ochotę na nowe rzeczy

Nowe wyzwania, nowe cele i kolejne próby.

Hej, hej postanowiłam wreszcie ruszyć swoje dupsko i zrobić to, co planuje przy każdym nowym roku. Tym razem biorę to na poważnie i mam nadzieję, że zrobię wszystko z listy. Pewnie na bieżąco będę dodawać nowe wyzwania…

Od kilku lat gdy kończy się stary rok, piszę nowe postanowienia. Piszę, planuję i tylko tyle. Z każdym nowym tygodniem, mówię sobie, że od dziś zacznę, że właśnie to jest ten czas, ten moment na zrobienie rzeczy z listy. Teraz udostępniam to tutaj, abym wiedziała, że inni też widzą. Lista rzeczy, które chciałam zrobić, a miałam więcej wymówek. To, co może sprawić przyjemność, a robiłam zbyt rzadko. 

Mam nadzieję, że  lista zwykłych na pozór słów będzie inspiracją i wyrobieniem nowych nawyków. Może i ty masz jakieś plany w tym kierunku? Więc to czas na realizację.

Wiem, że dla kogoś z Was takie cele mogą być śmieszne, ale od zawsze chciałam spróbować to zrobić. Wieczne wymówki, brak czasu itd. nie mogłam się zorganizować. Chcę wreszcie spełnić te wszystkie rzeczy i cieszyć się z efektów. 

Więc już wiecie dlaczego. Zastanawiam się ile z Was pisze postanowienia noworoczne, a ile z tego zrobiliście? Okazuje się, że dotrzymanie słowa w tym przypadku jest trudne. A może dlatego, że nie daliśmy określonego terminu? Ja sobie daje pewien czas na zrobienie rzeczy z tej listy tak, abym musiała dotrzymać terminu itd.

Nowe cele, czyli mam ochotę na. Kolejność przypadkowa.

Czy również macie jakieś plany, ale zawsze “wypada” coś ważniejszego? Jestem ciekawa, czy Wasze postanowienia dalej są realizowane.

Gdybyś chciała czegoś spróbować nowego, co by to było? Daj znać w komentarzu jestem ciekawa. 

PÓŹNIEJ BĘDĄ Z TEGO LINKI AKTYWNE. PO WYBRANIU RZECZY Z LISTY BĘDZIECIE PRZEKIEROWANI DO WPISU Z EFEKTAMI.

35 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *