Spis książek

RUSZY W 2020

Tutaj wstawiam wszystkie moje opinie o książkach. Posortowane alfabetycznie. Całkiem przypadkiem możecie trafić na moje pierwsze opinie, które nie nadają się do czytania. Ale zostawiłam je, abym sama mogła zobaczyć jak zmieniał się mój styl pisania w ciągu tych kilku lat.

  • „Anatomia uległości” Augusta Docher
  • „AKADEMIA DOBRA I ZŁA”, SOMAN CHAINANI
  • „ANI ŻADNEJ RZECZY” S.M. BOROWIECKY

„BEHAWIORYSTA” REMIGIUSZ MRÓZ
„BUNTOWNICZKA Z PUSTYNI” ALWYN HAMILTON
„BEZ SŁÓW” MIA SHERIDAN

„BEZ ŻALU” MIA SHERIDAN

„CHŁOPAK, KTÓRY ZAKRADAŁ SIĘ DO MNIE PRZEZ OKNO” KIRSTY MOSELEY
„CO MNIE ZMIENIŁO NA ZAWSZE” AMBER SMITH
„CYKL” MONIKA JAGODZIŃSKA
„CYRK POTĘPIEŃCÓW” TOM3 ANITA BLAKE
„CZERWONA KRÓLOWA” VICTORIA AVEYARD
„CZEŚĆ, CO SŁYCHAĆ” MAGDALENA WITKIEWICZ

„DOTYK” CLAIRE NORTH
„DOTYK CIEMNOŚCI” C.J. ROBERTS
„DRUGI GRÓB PO LEWEJ” DARYNDA JONES
„DZIEWCZYNA W WALIZCE” RAPHAEL MONTES
„DZIEWCZYNY W OGNIU” ROBIN WASSERMAN
„DZIEWIĘĆ DNI” GILLY MACMILLAN
„DO TRZECH RAZY ŚMIERĆ” ALEK ROGOZIŃSKI

„GAŁĘZISTE” ARTUR URBANOWICZ
„GRA POZORÓW” JOANNA OPIAT-BOJARSKA
„GRZESZNE ROZKOSZE” LAURELL K HAMILTON
„GRZESZNIK” ARTUR URBANOWICZ

„HARD BEAT. TANIEC NAD OTCHŁANIĄ „K. BROMBERG

„IMAGINES” ANNA TODD I INNI

„INKUB” ARTUR URBANOWICZ

„JAK POWIETRZE” AGATA CZYKIERDA-GRABOWSKA

„KIEDYŚ PO CIEBIE WRÓCE” AGATA CZYKIERDA-GRABOWSKA

„KLĄTWA PRZEZNACZENIA” MONIKA MAGOSKA-SUCHAR, SYLWIA DUBIELECKA
„KOCHANEK PANI GRAWERSKIEJ” KRYSTYNA ŚMIGIELSKA
„KONSEKWENCJE POŻĄDANIA” ALEATHA ROMIG
„KOSZMAR MORFEUSZA” K.N.HANER
„KRZYŻOWIEC” GRZEGORZ WIELGUS
„KÓŁKO SIĘ ZAKOCHUJE” ZYTA KOWALSKA

„KSIĘGA DOBRYCH MYŚLI” BEATA PAWLIKOWSKA

„LALKI” JAMES CAROL

„MAŁA SYRENKA” HANS CHRISTIAN ANDERSEN

„MAGNAT” KATY EVANS
„MANWHORE” KATY EVANS
„MARGO” TARRYN FISHER
„METALOWA DOLNA” BRUNO KADYNA
„MIMO MOICH WIN” TARRYN FISHER
„MINE” KATY EVANS
” MOGĘ WSZYSTKO” ANITA SCHARMACH

„NEVER NEVER” COLLEEN HOOVER, TARRYN FISHER
„NIE OPUSZCZASZ MNIE” JULIE KENNER
„NIEBIESKIE SANDAŁY” WANDA SZYMANOWSKA
„NIEPIĘKNA” MADELINE SHEEHAN

NIGDY CIĘ NIE OPUSZCZĘ” J.L. BUTLER

„(NIE)MIŁOŚĆ. Z TOBĄ I BEZ CIEBIE” NATASZA SOCHA
„NIE ZAPOMNIJ MNIE” ANNA BELLON
„NIEPOKORNA” MADELINE SHEEHAN

„NIEWYJAŚNIONE TAJEMNICE”

„OBCE DZIECKO” RACHEL ABBOTT
„OBSESJA” – JENNIFER L. ARMENTROUT

„OSTATNIE DNI JACKA SPARKSA” JASON ARNOPP

„PIERWSZY GRÓB PO PRAWEJ” DARYNDA JONES
„PIĘTNO MIDASA” AGNIESZKA LINGAS-ŁONIEWSKA

„PIORUN” ANGEL PAYNE
„PODNIEBNY LOT” R.K. LILLEY
„POJEDYNEK” MARIE RUTKOSKI
„PROMYCZEK” KIM HOLDEN
„PRZEBUDZENIE MORFEUSZA” K.N.HANER
„PRZEZNACZENI” KATARZYNA GROCHOLA
„PRZYNĘTA” JOSÉ CARLOS SOMOZA
„PO ZŁEJ STRONIE LUSTRA” K. C. HIDDENSTORM

„RAZ NA ZAWSZE” ANDREAS PFLÜGER
„REAL” KATY EVANS
„RAVEN” SYLVAIN REYNARD

„SEZON NIEWINNYCH” SAMUEL BJØRK
” SLOW BURN. KROPLA DRĄŻY SKAŁĘ” K. BROMBERG
„SNY MORFEUSZA” K.N. HANER
„SPĘTANI PRZEZ BOGÓW” JOSEPHINE ANGELINI
„STALKERZY” PAUL FINCH
SWEET ACHE. KREW GĘSTSZA OD WODY” K. BROMBERG

„TRZECI GRÓB NA WPROST” DARYNDA JONES
„TRZYNAŚCIE POWODÓW” JAY ASHER
„TYLKO CROSS” SYLVIA JUNE DAY

„UGLY LOVE” COLLEEN HOOVER
„UKŁAD” ELLE KENNEDY
„URATUJ MNIE” ANNA BELLON
„UŚMIECHNIĘTY NIEBOSZCZYK” CYKL ANITA BLAKE TOM 2

„WARCROSS” MARIE LU

„WĘDRÓWKA PRZEZ SEN” JOSEPHINE ANGELINI (TOM2 SPĘTANI PRZEZ BOGÓW)
„WIĘZY” SIERRA CARTWRIGHT
„WŁADCZYNI MROKU” K.C.HIDDENSTORM
„WSZYSTKIE TWOJE MARZENIA” AGATA CZYKIERDA-GRABOWSKA
„WYSPA STRACHU” HAKAN ÖSTLUNDH

„WOJENNA BURZA” VICTORIA AVEYARD

„ZDRADA” MARIE RUTKOSKI
„ZIELONE KALOSZE” WANDA SZYMANOWSKA
„Z TWOJEJ WINY” KRYSTYNA ŚMIGIELSKA

„BIELSZY ODCIEŃ ŚMIERCI”, „KRĄG”, „NIE GAŚ ŚWIATŁA” BERNARD MINIER

  • „KRÓTKA HISTORIA SZTUKI” SUSIE HODGE
  • „ŁZY TESS”PEPPER WINTERS
  • „WSZYSTKO CZEGO PRAGNĘLIŚMY” EMILY GIFFIN
  • „CAŁA JA” AUGUSTA DOCHER
  • „UNTIL LILLY” AURORA ROSE REYNOLDS
  • „POŚWIĘCENIE” ADRIANA LOCKE
  • „ESCAPE BOOK” IVAN TAPIA
  • „BIEG DO GWIAZD” DOMINIKA SMOLEŃ
  • „SKRADZIONE LALECZKI” KER DUKEY, K. WEBSTER
  • „UŁAMEK SEKUNDY” DOUGLAS E. RICHARDS
  • „ECHO MORDERSTWA” CHRISTI DAUGHTERY
  • „SPRZEDAWCA MARZEŃ” RICHARD PAUL EVANS
  • „PRAWIE OSTATECZNA LISTA NAJGORSZYCH KOSZMARÓW” KRYSTAL SUTHERLAND
  • „CINDER” MARISSA MEYER
  • „BIAŁY KRUK” J.L. WEIL
  • „MAŁŻEŃSKA GRA” C.D. REISS
  • „WETERAN” KATY REGNERY
  • „WYŚNIONE ŻYCIE” CYNTHIA SWANSON
  • „DZIEWCZYNA ZE SKLEPU Z KAPELUSZAMI” DOROTA GĄSIOROWSKA
  • „ŻYCIE W KOSMOSIE” TIM PEAKE
  • „OSKARŻYCIEL” WHITNEY G. WILLIAMS
  • „NIEWINNA” WHITNEY G. WILLIAMS
  • „PLUS/MINUS” OLGA GROMYKO, ANDRIEJ UŁANOW
  • „CZERWONE SŁOŃCE” PAULINA HENDEL
  • „SLAMMED” (PUŁAPKA UCZUĆ” COLLEN HOOVER
  • „UNTIL TREVOR” AURORA ROSE REYNOLDS
  • „PASAŻERKA” ALEXANDRA BRACKEN
  • „PAN WYPOSAŻONY”